Leden v ZŠS II.

Leden byl ve třídě ZŠSII. opět plný zážitků. Vánoční období jsme ukončili svátkem „Tří králů“. Zúčastnili jsme se preventivního programu „Zdravé zoubky“ a naučili se, jak správně o ně pečovat. Také jsme hodně sportovali.   Z nové tělocvičny v Integračním centru byly děti opravdu nadšené a mají radost, že si vyzkouší další sportovní náčiní. Moc se nám také líbila pohádka, kterou si pro nás připravili kamarádi z praktické školy dvouleté. A nyní se již těšíme, jaké hezké chvíle nám přinese druhé pololetí.

Mgr. Jana Grancová